Log in

# Внесете барем 1 карактер за да пребарувате # Стисни ентер да пребараш или ESC да исклучиш

paketce.mk

Букет со Милка чоколади

899.00 ден

Количина
Брендови
Категорија
Сподели

Опис

Содржина на прикажаниот сет:

Milka Leo x3;

Milka White Chocolate x1;

Milka Choc & Choc x1;

Milka Strawberry x1;

Milka Nussini x3;

Oreo original x1;

Milka Bubbly white x1;

украси и декорација.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Букет со Милка чоколади”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Назад кон врвот