Log in

# Внесете барем 1 карактер за да пребарувате # Стисни ентер да пребараш или ESC да исклучиш

paketce.mk

Витаминка Новогодишно пакетче [1.042 гр.]

Original price was: 389.00 ден.Current price is: 290.00 ден.

Новогодишно пакетче од Витаминка.

2 на залиха

Количина
Брендови
Категорија
Сподели

Опис

Содржина на прикажаниот сет:

Стоби Флипс 40гр, Фрути кекс портокал 112гр, Стоби стикс со вкус на хот-дог 30гр, Сириус со млечен бел крем 25гр, Бонитас солен чипс 30гр, Чоко Стоби флипс 30гр, Сириус со лешник крем 25гр, Синтагма со крем лешник 100гр, Чоко стоби флипс бел со кокос 30гр, Чоко кидс 15гр, Синтагма чоколадо со млечен бел крем 100гр, Гритз стапчиња со сол 40гр, Гритз переци со сол 50гр, Риско млечна какао табла со ориз 75гр, Кроасан какао крем ВБ 80гр, Кроасан ванила крем ВБ 80гр, Сириус карамел Тиин Титанс ВБ 25гр, Сириус лешник крем Тиин Титанс ВБ 25гр, Сириус бел со кокос Тиин Титанс ВБ 25гр, Риско Тиин Титанс ВБ 25гр, Скуби Флипс со кикирики 40гр.

Вкупна грамажа на прикажаниот сет: 1.042 гр.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Витаминка Новогодишно пакетче [1.042 гр.]”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Назад кон врвот