Log in

# Внесете барем 1 карактер за да пребарувате # Стисни ентер да пребараш или ESC да исклучиш

paketce.mk

Големо пакетче – Lucky Boy

419.00 ден

Мало новогодишно пакетче [Lucky Boy], со тежина од 1.100 гр.

Нема на залиха

Brands:: Zvečevo
Брендови
Категорија
Сподели

Опис

Содржина на прикажаниот сет:
Zvečevo Braco Млечно чоколадо 75г
Zvečevo Volim Te Полнето чоколадо 100 г
Cipiripi крем табла 80г +25% ГРАТИС
Medela Чоко Штрудли 132г
LUCKY BOY Флипс со Подарок играчка Оригинал 40 г
LUCKY BOY Јајце со Подарок играчка 15г
Oвошни бонбони Paracinka 100 г
Гумени бонбони Gumbo 90г
Гуми за џвакање Balonka/ Нинџа Желки 4г  x 4
Лижавчиња Roly Poly 10г  x 2
kaVis Мини Чоко Мафини 35г
Bonzita житен бар Кајсија 25г
Bonzita житен бар Микс 25г
Croco Стапчиња Солени 40г
Croco Переци 80г
Croco Крекери Солени 100г
Вкупна грамажа на прикажаниот сет: 1.100 гр.
Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Големо пакетче – Lucky Boy”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Назад кон врвот