Log in

# Внесете барем 1 карактер за да пребарувате # Стисни ентер да пребараш или ESC да исклучиш

paketce.mk

Книга „Стефан во магичниот град”

200.00 ден

Количина
Brands:: Kultura
Категорија
Сподели

Опис

Книга за деца на Александра Велинова – „Стефан во магичниот град“ е прва сликовница со патувања каде што Велинова ги води читателите на авантура во Дизниленд.

Книгатa е во форма на разговор меѓу детето и ликовите од Дизниленд.

Доколку не можете да го посетите Дизниленд, донесете го Дизниленд дома…

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Книга „Стефан во магичниот град””

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Назад кон врвот