Log in

# Внесете барем 1 карактер за да пребарувате # Стисни ентер да пребараш или ESC да исклучиш

paketce.mk

HIPP новогодишно пакетче Original price was: 480.00 ден.Current price is: 360.00 ден.

Краш Новогодишно пакетче “Тип Б” [1.040 гр.]

530.00 ден

Новогодишно пакетче од Kraš тип Б.

Нема на залиха

Brands:: Kraš
Брендови
Категорија
Сподели

Опис

Содржина на прикажаниот сет:

ДОРИНА МЛЕЧНА 80гр х 1
ДОРИНА ЛЕДЕНА 100гр х 1
КИКИ ТУТИ ФРУТИ 100гр х 1
САНДЕЈ КОЛАЧИЊА СО КОКОС 300гр х 1
ПОПИ ЧОКОЛАДНО МЛЕКО 200мл х 1
ТОРТИЦА ЧОКОЛАДНА 25гр х 1
ЖИВОТИНСКО ЦАРСТВО 15гр х 1
ДОМАЧИЦА 220гр х 1

Вкупна грамажа на прикажаниот сет: 1.040 гр.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Краш Новогодишно пакетче “Тип Б” [1.040 гр.]”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Назад кон врвот