Log in

# Внесете барем 1 карактер за да пребарувате # Стисни ентер да пребараш или ESC да исклучиш

paketce.mk

Краш Новогодишно пакетче “Тип Д” [1.280 гр.]

940.00 ден

Новогодишно пакетче од Kraš тип Д.

Нема на залиха

Brands:: Kraš
Брендови
Категорија
Сподели

Опис

Содржина на прикажаниот сет:

ДОРИНА МЛЕЧНА 250гр х 1
ДОРИНА ЛЕДЕНА 100гр х 1
ДОРИНА ЈАФА 100гр х 1
ДОРИНА ПУНЧ 100гр х 1
ДОРИНА ЛЕШНИЦИ 80 гр х 1
ЖИВОТИНСКО ЦАРСТВО 15гр х 1
КРАШ ЕКСПРЕС 200гр х 1
ТОРТИЦА ЧОКОЛАДНА 25гр х 1
КИКИ ТУТИ ФРУТИ 100гр х 1
КИКИ КОЛА 90гр х 1
ДОМАЧИЦА 220гр х 1

Вкупна грамажа на прикажаниот сет: 1.280 гр.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Краш Новогодишно пакетче “Тип Д” [1.280 гр.]”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Назад кон врвот