Log in

# Внесете барем 1 карактер за да пребарувате # Стисни ентер да пребараш или ESC да исклучиш

paketce.mk

Краш Новогодишно пакетче “Тип Е” [1.810 гр.]

927.00 ден

Новогодишно пакетче од Kraš тип Е.

Количина
Brands:: Kraš
Брендови
Категорија
Сподели

Опис

Содржина на прикажаниот сет:

ДОРИНА МЛЕЧНА 250гр х 1
ДОРИНА ЛЕШНИК 250гр х 1
ДОРИНА НАПОЛИТАНА 100гр х 1
ДОРИНА МЛЕЧНА 80гр х 1
ДОРИНА ЛЕДЕНА 100гр х 1
ДОРИНА ДОМАЧИЦА 105гр х 1
ДОРИНА СПЕКУЛАС 105гр х 1
ДОРИНА КЕКС 80гр х 1
ЖИВОТИНСКО ЦАРСТВО 15гр х 1
ФРОНДИ НУГАТ 250гр х 1
БАНАНКО 30гр х 1
КИКИ ТУТИ ФРУТИ 100гр х 1

ПЕПЕРМИНТ 100гр х 1
ТОРТИЦА 25гр х 1
ДОМАЧИЦА 220гр х 1

Вкупна грамажа на прикажаниот сет: 1.810 гр.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Краш Новогодишно пакетче “Тип Е” [1.810 гр.]”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Назад кон врвот