Log in

# Внесете барем 1 карактер за да пребарувате # Стисни ентер да пребараш или ESC да исклучиш

paketce.mk

Краш Новогодишно пакетче “Тип Ф” [2.055 гр.]

1,225.00 ден

Новогодишно пакетче од Kraš тип Ф.

Нема на залиха

Brands:: Kraš
Брендови
Категорија
Сподели

Опис

Содржина на прикажаниот сет:

ДОРИНА МЛЕЧНА 250гр x 1
ДОРИНА ОРИЗ 75гр x 1
ДОРИНА ЛЕШНИК 250гр x 1
ДОРИНА НОИСЕТ 80гр x 1
ДОРИНА НАПОЛИТАНКА 100гр x 1
БАНАНКО 30гр x 1
ДОРИНА МЛЕЧНА 80гр x 1
ЖИВОТИНСКО ЦАРСТВО 15гр x 1
ДОРИНА ЛЕДЕНА 100гр x 1
ТОРТИЦА 25гр x 1
ДОРИНА ДОМАЧИЦА 105гр x 1
ДОМАЧИЦА 220гр x 1
ДОРИНА СПЕКУЛАС 105гр x 1
ЧОКОЛАДНА НАПОЛИТАНКА 250гр x 1
ДОРИНА КЕКС 80гр x 1
КИКИ ТУТИ ФРУТИ 100гр x 1
КИКИ ГУМИОЗА 90гр x 1
ПЕПЕРМИНТ 100гр x 1

Вкупна грамажа на прикажаниот сет: 2.055 гр.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Краш Новогодишно пакетче “Тип Ф” [2.055 гр.]”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Назад кон врвот