Log in

# Внесете барем 1 карактер за да пребарувате # Стисни ентер да пребараш или ESC да исклучиш

paketce.mk

Мало пакетче – Lucky Boy

259.00 ден

Мало новогодишно пакетче [Lucky Boy], со тежина од 500 гр.

Нема на залиха

Brands:: Zvečevo
Брендови
Категорија
Сподели

Опис

Содржина на прикажаниот сет:

Zvečevo Volim Te Полнето чоколадо 100г
Мedela Штрудла 20г
LUCKY BOY Флипс со Подарок играчка Оригинал 40 г
Bonzita житен бар Микс 25г
Гумени бонбони Gumbo 90г
Cipiripi крем табла 80г +25% ГРАТИС
Croco Крекери Солени 100 г
Вкупна грамажа на прикажаниот сет: 500 гр.
Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Мало пакетче – Lucky Boy”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Назад кон врвот