Log in

# Внесете барем 1 карактер за да пребарувате # Стисни ентер да пребараш или ESC да исклучиш

paketce.mk

Мини “Gin” пакетче

899.00 ден

Количина
Брендови
Категорија
Сподели

Опис

Содржина на прикажаниот сет:

Картонска кутија за повеќекратна употреба;

2*џин Beefeater (2*50 мл.);

зелен лимон;

чаша за џин;

апетисани;

Тоник (0,33 мл.);

украси и декорација.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Мини “Gin” пакетче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Назад кон врвот