Log in

# Внесете барем 1 карактер за да пребарувате # Стисни ентер да пребараш или ESC да исклучиш

paketce.mk

Мини “Whiskey” пакетче

1,099.00 ден

Количина
Брендови
Категорија
Сподели

Опис

Содржина на прикажаниот сет:

Кутија за повеќекратна употреба;

3*виски Chivas Regal, Jameson, Ballantines (3*50 мл.);

Toblerone чоколадо (100 гр.);

апетисани;

чаша за виски;

украси и декорација.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Мини “Whiskey” пакетче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Назад кон врвот