Log in

# Внесете барем 1 карактер за да пребарувате # Стисни ентер да пребараш или ESC да исклучиш

paketce.mk

Новогодишна честитка #6

70.00 ден

Новогодишна честитка со персонализирана порака.

Количина
Брендови
Категорија
Tag
Сподели

Опис

Купете новогодишна честитка и со персонализирана порака и честитајте ги новогодишните празници на најблиските и вашите сакани!

Вашата порака напишете ја во делот “Забелешки за нарачката” во моментот кога ја комплетирате и потврдувате нарачката, ние во ваше име ќе ја напишеме на честитката која ќе ја одберете и ќе ја доставиме на лицето за кого е наменет податокот.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Новогодишна честитка #6”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Назад кон врвот