Log in

# Внесете барем 1 карактер за да пребарувате # Стисни ентер да пребараш или ESC да исклучиш

paketce.mk

Новогодишно пакетче Среќни празници [1.312 гр.]

499.00 ден

Новогодишно пакетче Среќни празници од Витаминка.

Нема на залиха

Брендови
Категорија
Сподели

Опис

Содржина на прикажаниот сет:

Стоби Флипс 40гр, Стоби Флипс со вкус на пица 30гр, Стоби стикс со вкус на хот-дог 30гр, Фрути кекс портокал 112гр, Сириус со млечен бел крем 25гр, Сириус со лешник крем 25гр, Сириус со јагода-јогурт крем 26гр, Сириус со лешник крем и криспи 23гр, Чоколаден експандиран ориз 40гр, Чоко Стоби флипс 30гр, Синтагма чоколадо со млечен бел крем 100гр, Синтагма со крем лешник 100гр, Чоколадирани кикирики 70гр, Мултивитамински бонбони лимон 70гр, Чоко кидс 15гр, Гритз стапчиња со сол 40гр, Чоко стоби флипс бел 30гр, Риско млечна какао табла со ориз 75гр, Сириус карамел Тиин Титанс ВБ 25гр, Сириус лешник крем Тиин Титанс ВБ 25гр, Сириус бел со кокос Тиин Титанс ВБ 25гр, Кроасан какао крем ВБ 80гр, Кроасан ванила крем ВБ 80гр, Риско Тиин Титанс ВБ 25гр, Сириус јагода крем Тиин Титанс ВБ 26гр, Гритз переци со сол 50гр, Сарита чајно пециво со млеко и мед 20гр, Сарита чајно пециве со лешник и чоколадо 20гр, Скуби флипс со кикирики 40гр.

Вкупна грамажа на прикажаниот сет: 1.312 гр.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Новогодишно пакетче Среќни празници [1.312 гр.]”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Назад кон врвот