Log in

# Внесете барем 1 карактер за да пребарувате # Стисни ентер да пребараш или ESC да исклучиш

paketce.mk

Новогодишно пакетче Looney Tunes [1.225 гр.]

499.00 ден

Новогодишно пакетче Looney Tunes од Витаминка.

Нема на залиха

Брендови
SKU 6
Категорија
Сподели

Опис

Содржина на прикажаниот сет:

2 х Флипс (40 гр.);

2 х Чоко срце (30 гр.);

2 х Чоко ориз (40 гр.);

3 х Чоко стоби флипс кафен (30 гр.);

3 х Чоко стоби флипс бел (30 гр.);

3 х Чоко стоби флипс кокос (30 гр.);

2 х Чоко флипс карамел (30 гр.);

8 х Чоко кидс (15 гр.);

1 х Фрути со вкус на портокал (125 гр.);

1 х Фрути со вкус на малина (125 гр.);

1 х Фрути со вкус на праска (125 гр.);

1 х Бонитас солен (30 гр.);

1 х Бонитас пилешко (30 гр.);

1 х Мини фрути (150 гр.);

Вкупна грамажа на прикажаниот сет: 1.225 гр.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Новогодишно пакетче Looney Tunes [1.225 гр.]”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Назад кон врвот