Log in

# Внесете барем 1 карактер за да пребарувате # Стисни ентер да пребараш или ESC да исклучиш

paketce.mk

Новогодишно пакетче Swisslion [780 гр.]

299.00 ден

Новогодишно пакетче од Swisslion.

Нема на залиха

Brands:: Swisslion
Брендови
Категорија
Сподели

Опис

Содржина на прикажаниот сет:

 • ЈУХУ Млечна чоколада со фил млеко/овошен
 • ДУО Млечна чоколада фил еурокрем 80гр
 • Хело соленка 45гр.
 • Кроасан
 • Мини софти 55гр.
 • Флипс корнет/стапче вкус на кечап/пилешко/чили
 • Вафел коцка интегрален кекс/сусам/кокос
 • Флипс со кикирики
 • ЕКТ вафел штангла
 • Еурокрем блок
 • ЕКТ блок “Весела фарма”
 • Линеа вафел чоколадирана наполитанка

Вкупна грамажа на прикажаниот сет: 780 гр.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Новогодишно пакетче Swisslion [780 гр.]”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Назад кон врвот