Log in

# Внесете барем 1 карактер за да пребарувате # Стисни ентер да пребараш или ESC да исклучиш

paketce.mk

Пакетче “Лола” [1.812 гр.] 1,079.00 ден
Пакетче “Аманда” [1.143 гр.] 629.00 ден

Пакетче “Герда” [1.553 гр.]

899.00 ден

Новогодишно пакетче Milka од тип 3 “Герда”.

Нема на залиха

Brands:: Milka
Брендови
Категорија
Сподели

Опис

Содржина на прикажаниот сет:

Милка топен лешник (270 гр.);

Милка топен лешник (80 гр.);

Милка млечна чоколада (80 гр.);

Милка Бабли бело чоколадо (95 гр.);

Орео брауни (100 гр.);

Милка чоколаден десерт од портокал (147 гр.);

Барни чоко (150 гр.);

Милка меко колаче (150 гр.);

Милка лиластикс (112 гр.);

Лео (33 гр.);

Нусини вафли (31 гр.);

Чокомини (150 гр.);

Орео голден ванила (154 гр.);

Вкупна грамажа на прикажаниот сет: 1.553 гр.

ГОЛЕМА НАГРАДНА ИГРА НА МИЛКА ЗА КУПЕНИТЕ ПАКЕТЧИЊА ОНЛАЈН НА ПАКЕТЧЕ.МК

Пронајдете го кодот во внатрешноста на Милка пакетчето, испратете го на број 149914 и добијте една од вредните награди.

1 х Sony Playstation 5 + игри

1 x XBox S + FIFA 22 игра

1 х електричен тротинет

10 х Samsung Galaxy A7 таблети

20 x Милка слатки пакети

Право на учество имаат сите Милка новогодишни пакетчиња. Потребно е да се зачува пакувањето од пакетчето заедно со кодот. Излекувањето на наградите е на 17.01.2022 година.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Пакетче “Герда” [1.553 гр.]”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Назад кон врвот