Log in

# Внесете барем 1 карактер за да пребарувате # Стисни ентер да пребараш или ESC да исклучиш

paketce.mk

Пакетче за 8-ми март (4 Lady)

899.00 ден

Количина
Брендови
Категорија
Сподели

Опис

Содржина на прикажаниот сет:

картонска кутија;

букет со цвеќе;

10 макаронс;

антибактериски, биоразградливи хулахопки со алое вера;

марама;

декорација.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Пакетче за 8-ми март (4 Lady)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Назад кон врвот