Log in

# Внесете барем 1 карактер за да пребарувате # Стисни ентер да пребараш или ESC да исклучиш

paketce.mk

Пакетче за 8-ми март (Cactus)

999.00 ден

Количина
Брендови
Категорија
Сподели

Опис

Содржина на прикажаниот сет:

картонска кутија;

мини кактус;

10 макаронс;

крема за раце од органско потекло;

чорапчиња со кактус;

украси и декорација.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Пакетче за 8-ми март (Cactus)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Назад кон врвот