Log in

# Внесете барем 1 карактер за да пребарувате # Стисни ентер да пребараш или ESC да исклучиш

paketce.mk

Пакетче за 8-ми март (Kitchen set)

899.00 ден

Количина
Брендови
Категорија
Сподели

Опис

Содржина на прикажаниот сет:

картонска кутија;

даска за сервирање;

рецептарник;

ноже за сервирање;

чај;

зачини;

крпа;

украси и декорација.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Пакетче за 8-ми март (Kitchen set)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Назад кон врвот