Log in

# Внесете барем 1 карактер за да пребарувате # Стисни ентер да пребараш или ESC да исклучиш

paketce.mk

Пакетче “Get Well Soon”

1,999.00 ден

Пакетче со здрави намирници наменето за лица со настинка, лица во изолација или Ковид-19 позитивни. Покажете им дека мислите на нивната добросостојба и посакајте им поскоро да оздрават!

Количина
Брендови
Категорија
Сподели

Опис

Содржина на прикажаниот сет:

Картонска кутија за повеќекратна употреба со димензии 25х25см;

Путер од кикирики (200 гр.);

Najlepse zelje чоколадо (100 гр.);

Книга за читање;

Чај;

Картичка “Get Well Soon” со можност за порака;

Витамини за пиење (цинк + селен);

Средство за дезинфекција;

Заштитна маска;

2 Банани;

Лимони (0,5 кг.);

Портокали (0,5 кг.);

украси и декорација.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Пакетче “Get Well Soon””

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Назад кон врвот