Log in

# Внесете барем 1 карактер за да пребарувате # Стисни ентер да пребараш или ESC да исклучиш

paketce.mk

Пакетче “Quarantine joy”

2,299.00 ден

Пакетче со здрави намирници наменето за лица кои се во изолација и сакате да ги изненадите. Покажете им дека мислите на нивната добросостојба и посакајте им лесно да им поминат деновите во карантин!

Количина
Брендови
Категорија
Сподели

Опис

Содржина на прикажаниот сет:

Дрвена кутија за повеќекратна употреба;

Путер од кикирики (200 гр.);

Книга за читање;

Чај;

Картичка “Get Well Soon” со можност за порака;

Витамини за пиење (цинк + селен);

Средство за дезинфекција;

Заштитна маска;

Ананас – парче;

Јагоди – канче (250-300 гр.);;

Ваучер за попуст од Групер;

украси и декорација.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Пакетче “Quarantine joy””

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Назад кон врвот