Log in

# Внесете барем 1 карактер за да пребарувате # Стисни ентер да пребараш или ESC да исклучиш

paketce.mk

Порцеланска чаша со Киндер и Нутела

689.00 ден

Мини слатко изненадување кое содржи Киндер чоколади и Нутела мини крем.

Нема на залиха

Брендови
Категорија
Сподели

Опис

Производи кои ги содржи овој подарок:

  1. Порцеланска чаша;
  2. Kinder Chocolate (4 bars) + Kinder Chocolate (4 bars);
  3. Kinder Chocolate (8 bars);
  4. Kinder Happy Hippo (103,5 гр);
  5. Kinder Schoko-Bons (46 гр.);
  6. Mini Nutella (30 гр.).

Подарокот може да биде спакуван во украсна торбичка или картонска кутија.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Порцеланска чаша со Киндер и Нутела”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Назад кон врвот