Log in

# Внесете барем 1 карактер за да пребарувате # Стисни ентер да пребараш или ESC да исклучиш

paketce.mk

Сет со виски Bushmills, Ferrero Rocher и апетисани

2,999.00 ден

Нема на залиха

Брендови
Категорија
Сподели

Опис

Содржина на прикажаниот сет:

Дрвена кутија за повеќекратна употреба;

Виски Bushmills (700 мл.);

Ferrero Rocher бонбониера (100 гр.);

Новогодишни украси и декорација.

Испораката е бесплатна на територијата на Град Скопје.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сет со виски Bushmills, Ferrero Rocher и апетисани”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Назад кон врвот