Log in

# Внесете барем 1 карактер за да пребарувате # Стисни ентер да пребараш или ESC да исклучиш

paketce.mk

Сет со виски Chivas Regal, 2 брендирани чаши и Ferrero Rocher

3,499.00 ден

Количина
Брендови
Категорија
Сподели

Description

Содржина на прикажаниот сет:

Дрвена кутија за повеќекратна употреба;

Шкотско виски Chivas Regal (700 мл.);

брендирани чаши х2;

Ferrero Rocher бонбониера (200 гр.);

новогодишни украси и декорација.

Испораката е бесплатна на територијата на Град Скопје.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сет со виски Chivas Regal, 2 брендирани чаши и Ferrero Rocher”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Назад кон врвот