Log in

# Внесете барем 1 карактер за да пребарувате # Стисни ентер да пребараш или ESC да исклучиш

paketce.mk

Сет со виски Grant’s, Ferrero Rocher и апетисани

2,699.00 ден

Количина
Брендови
Категорија
Сподели

Опис

Содржина на прикажаниот сет:

Дрвена кутија за повеќекратна употреба;

Виски Grant’s (700 мл.);

Ferrero Rocher бонбониера (100 гр.);

Апетисани (100 гр.);

Новогодишни украси и декорација.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сет со виски Grant’s, Ferrero Rocher и апетисани”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Назад кон врвот