Log in

# Внесете барем 1 карактер за да пребарувате # Стисни ентер да пребараш или ESC да исклучиш

paketce.mk

Сет со виски Jameson, 2 брендирани чаши, пура и Lindt

2,999.00 ден

Количина
Брендови
Категорија
Сподели

Description

Содржина на прикажаниот сет:

Дрвена кутија за повеќекратна употреба;

Ирско виски Jameson 40% алкохол (700 мл.);

брендирани чаши х2;

Lindt бонбони (200 гр.);

Пура;

новогодишни украси и декорација.

Испораката е бесплатна на територијата на Град Скопје.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сет со виски Jameson, 2 брендирани чаши, пура и Lindt”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Назад кон врвот