Log in

# Внесете барем 1 карактер за да пребарувате # Стисни ентер да пребараш или ESC да исклучиш

paketce.mk

Сет со виски Johnnie Walker, Ferrero Rocher и апетисани

2,799.00 ден

Напомена: Кутијата може да се разликува од прикажаната на фотографијата за овој производ.

Количина
Брендови
Категорија
Сподели

Опис

Содржина на прикажаниот сет:

Дрвена кутија за повеќекратна употреба;

Johnnie Walker Red Label виски (700 мл.);

Ferrero Rocher бонбони (100 гр.);

Апетисани;

Новогодишни украси и декорација.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сет со виски Johnnie Walker, Ferrero Rocher и апетисани”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Назад кон врвот