Log in

# Внесете барем 1 карактер за да пребарувате # Стисни ентер да пребараш или ESC да исклучиш

paketce.mk

Сет со пијалок “Appetizers from Macedonia”

3,499.00 ден

Количина
Брендови
Категорија
Сподели

Опис

Содржина на прикажаниот сет:

Дрвена кутија за повеќекратна употреба;

Премиум ракија Bovin Sv. Trifun (500 мл.);

мешано или овчо сирење Кораб Трница (300 гр.);

Mama’s домашно малиџано (290 гр.);

Mama’s ајвар благ (290 гр.);

Mama’s ајвар лут (290 гр.);

маслинки;

мала даска за сервирање;

ноже за сирење;

украси и декорација.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сет со пијалок “Appetizers from Macedonia””

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Назад кон врвот