Log in

# Внесете барем 1 карактер за да пребарувате # Стисни ентер да пребараш или ESC да исклучиш

paketce.mk

Сет со црвено вино Bela Voda и Lindt бонбони

2,999.00 ден

Напомена: Кутијата може да се разликува од прикажаната на фотографијата за овој производ.

Количина
Брендови
Категорија
Сподели

Also looks great with...

Опис

Содржина на прикажаниот сет:

Дрвена кутија за повеќекратна употреба;

Црвено вино Bela Voda TIKVES (750 мл.);

Lindt бонбони (200 гр.);

новогодишни украси и декорација.

Испораката е бесплатна на територијата на Град Скопје.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сет со црвено вино Bela Voda и Lindt бонбони”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Назад кон врвот