Log in

# Внесете барем 1 карактер за да пребарувате # Стисни ентер да пребараш или ESC да исклучиш

paketce.mk

Сет со “Tanqueray Gin”

2,799.00 ден

Сет со Tanqueray џин, тоник, Lindt корнет, апетисани и декорација.

Количина
Брендови
Категорија
Сподели

Опис

Содржина на прикажаниот сет:

  • дрвена кутија за повеќекратна употреба;
  • џин Tanqueray;
  • тоник;
  • Lindt корнет;
  • апетисани;
  • украси и декорација.
Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сет со “Tanqueray Gin””

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Назад кон врвот