Log in

# Внесете барем 1 карактер за да пребарувате # Стисни ентер да пребараш или ESC да исклучиш

paketce.mk

Смарт новогодишно пакетче (тип 1) за деца до 5 години

410.00 ден

Едукативно новогодишно пакетче од Литература за умни дечиња до 5 годишна возраст.

8 на залиха

Количина
Brands:: Literatura
Брендови
Категорија
Сподели

Опис

Пакетчето ги содржи следниве производи:

  • Сликовница: „Мојата прва книга со зборови“/“Бои, Мои, Твои
  • Сликовница: „Бајки или Басни од Македонија“
  • Новогодишна боенка A4
  • Мала Боенка со стикери
  • Мрсни боици
  • Детско списание
  • Новогодишен букмаркер
  • Новогодишна честитка
  • Балони x 3
  • Бројна или азбучна лента
Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Смарт новогодишно пакетче (тип 1) за деца до 5 години”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Назад кон врвот