Log in

# Внесете барем 1 карактер за да пребарувате # Стисни ентер да пребараш или ESC да исклучиш

paketce.mk

Mилка пакетче тип 4 (1894 гр) Original price was: 1,439.00 ден.Current price is: 1,080.00 ден.

Смарт новогодишно пакетче (тип 1) за деца до 5 години + Kinder

1,000.00 ден

Едукативно новогодишно пакетче од Литература за умни дечиња до 5 годишна возраст, дополнето со внимателно одбран сет на Kinder чоколади.

Количина
Brands:: Literatura
Брендови
Категорија
Сподели

Опис

Пакетчето ги содржи следниве производи:

 • Сликовница: „Мојата прва книга со зборови“/“Бои, Мои, Твои
 • Сликовница: „Бајки или Басни од Македонија“
 • Новогодишна боенка A4
 • Мала Боенка со стикери
 • Мрсни боици
 • Детско списание
 • Новогодишен букмаркер
 • Новогодишна честитка
 • Балони x 3
 • Бројна или азбучна лента

Kinder чоколади:

 • Kinder Surprise
 • Kinder Chocolate
 • Kinder Schoko Bons
 • Kinder Bueno
 • Kinder Happy Hippo
Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Смарт новогодишно пакетче (тип 1) за деца до 5 години + Kinder”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Назад кон врвот