Log in

# Внесете барем 1 карактер за да пребарувате # Стисни ентер да пребараш или ESC да исклучиш

paketce.mk

Смарт новогодишно пакетче (тип 1) за деца над 5 години + Kinder

1,000.00 ден

Едукативно новогодишно пакетче од Литература за умни дечиња над 5 годишна возраст, дополнето со внимателно одбран сет на Kinder чоколади.

Количина
Brands:: Literatura
Брендови
Категорија
Сподели

Опис

Пакетчето ги содржи следниве производи:

 • Книга – Детски роман
 • Сликовница со активности: „Дедо Мраз кај Матеј и Луна“
 • Боенка: „Winter tales“
 • Новогодишна Боенка A4 Дина и Додо
 • Новогодишна Боенка Б6 Дина и Додо
 • Мрсни боици
 • Висиномер
 • Новогодишен букмаркер
 • Новогодишна честитка
 • Балони x 3
 • Бројна или азбучна лента

Kinder чоколади:

 • Kinder Surprise
 • Kinder Chocolate
 • Kinder Schoko Bons
 • Kinder Bueno
 • Kinder Happy Hippo
Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Смарт новогодишно пакетче (тип 1) за деца над 5 години + Kinder”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Назад кон врвот