Log in

# Внесете барем 1 карактер за да пребарувате # Стисни ентер да пребараш или ESC да исклучиш

paketce.mk

Смарт новогодишно пакетче (тип 2) за деца до 5 години

Original price was: 750.00 ден.Current price is: 565.00 ден.

Едукативно новогодишно пакетче од Литература за умни дечиња до 5 годишна возраст.

8 на залиха

Количина
Brands:: Literatura
Брендови
Категорија
Сподели

Опис

Пакетчето ги содржи следниве производи:

 • Сликовница: „Авантурите на Дина и Додо“
 • Сликовница: „Нови Бајки од Македонија“
 • Сликовница: „Новогодишна/Зимска“
 • Зимска боенка A4
 • Новогодишна боенка А4
 • Мала боенка со стикери
 • Друштвена игра
 • Дрвени боици
 • Детско списание
 • Висиномер
 • Новогодишен букмаркер
 • Новогодишна честитка
 • Балони x 3
 • Бројна или азбучна лента
Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Смарт новогодишно пакетче (тип 2) за деца до 5 години”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Назад кон врвот