Log in

# Внесете барем 1 карактер за да пребарувате # Стисни ентер да пребараш или ESC да исклучиш

paketce.mk

Смарт новогодишно пакетче (тип 2) за деца над 5 години

700.00 ден

Едукативно новогодишно пакетче од Литература за умни дечиња над 5 годишна возраст.

Количина
Brands:: Literatura
Брендови
Категорија
Сподели

Опис

Пакетчето ги содржи следниве производи:

 • Книга – Детски класици
 • Книга: „Новиот цар“
 • Сликовница со активности: „Дедо Мраз кај Матеј и Луна“
 • Сликовница: „Двајца Дедо Мразовци“
 • Боенка: „Winter tales“
 • Боенка / Судоку A4
 • ТКЦП боенка
 • Дрвени боици
 • Друштвена игра
 • Висиномер
 • Новогодишна честитка
 • Балони
 • Бројна или азбучна лента
Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Смарт новогодишно пакетче (тип 2) за деца над 5 години”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Назад кон врвот