Log in

# Внесете барем 1 карактер за да пребарувате # Стисни ентер да пребараш или ESC да исклучиш

paketce.mk

Новогодишно пакетче Среќни празници [985 гр.]

499.00 ден

Новогодишно пакетче Среќни празници од Витаминка.

Нема на залиха

Брендови
Категорија
Сподели

Опис

Содржина на прикажаниот сет:

1 х Флипс (40 гр.);

1 x Флипс со вкус на пица (30 гр.);

1 x Стоби стикс хот-дог (30 гр.);

1 x Фрути кекс портокал (112 гр.);

1 x Сириус со млeчен бел крем (25 гр.);

1 x Сириус со лешник крем (25 гр.);

1 x Сириус со кокос крем (26 гр.);

1 x Сириус со лешник крем и криспи (23 гр.);

1 х Чоко стоби флипс (30 гр.);

1 х Синтагма со млечен бел крем (100 гр.);

1 х Синтагма со крем лешник (100 гр.);

1 х Чоко кидс (15 гр.);

1 x Риско какао табла со ориз (75 гр.);

1 x Сириус Карамел Теен Титанс (25 гр.);

1 x Сириус Лешник крем Теен Титанс (25 гр.);

1 x Сириус бел со кокос Теен Титанс (25 гр.);

1 x Риско Теен Титанс (25 гр.);

1 x Хепи млечно чоколадо (80 гр.);

1 x Хепи нојсет чоколадо (80 гр.);

1 x Лооп мафин со чоколаден полнеж (47 гр.);

1 x Лооп мафин со полнеж јагода (47 гр.);

Вкупна грамажа на прикажаниот сет: 985 гр.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Новогодишно пакетче Среќни празници [985 гр.]”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Назад кон врвот