Log in

# Внесете барем 1 карактер за да пребарувате # Стисни ентер да пребараш или ESC да исклучиш

paketce.mk

Сет за денот на вљубените “Baileys”

2,699.00 ден

Количина
Брендови
Категорија
Сподели

Опис

Содржина на прикажаниот сет:

Дрвена кутија за повеќекратна употреба;

Baileys со вкус на јагода;

Rafaello бонбони (150 гр.);

цветна декорација (може да се дефинира по избор на нарачателот);

украси и декорација.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сет за денот на вљубените “Baileys””

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Назад кон врвот