Log in

# Внесете барем 1 карактер за да пребарувате # Стисни ентер да пребараш или ESC да исклучиш

paketce.mk

Сет со виски Chivas Regal, Ferrero Rocher, апетисани и чаши за виски

3,899.00 ден

Напомена: Кутијата може да се разликува од прикажаната на фотографијата за овој производ.

Количина
Брендови
Категорија
Сподели

Also looks great with...

Опис

Содржина на прикажаниот сет:

Дрвена кутија за повеќекратна употреба;

Шкотско виски Chivas Regal (700 мл.);

чаши за виски х2;

Ferrero Rocher бонбониера (200 гр.);

микс од апетисани (100 гр.);

новогодишни украси и декорација.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сет со виски Chivas Regal, Ferrero Rocher, апетисани и чаши за виски”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Назад кон врвот