Log in

# Внесете барем 1 карактер за да пребарувате # Стисни ентер да пребараш или ESC да исклучиш

paketce.mk

Услуга “Дедо Мраз”

450.00 ден

Вистинскиот Дедо Мраз доаѓа лично на вашата врата и со себе носи новогодишно пакетче.

Нема на залиха

Брендови
Категорија
Сподели

Опис

Услугата “Дедо Мраз” опфаќа посета на Вашиот дом или работно место од страна на Дедо Мраз и врачување на новогодишното пакетче лично од негова страна како и можност за фотографирање.

Дедо Мраз “работи” секој ден по 17 часот.

Напомена: Пред да ја купите услугата “Дедо Мраз” информирајте се дали терминот во кој сакате Дедо Мраз да го посети вашиот дом е слободен! Важи само за нарачки на пакетчиња направени преку paketce.mk

Услугата Дедо Мраз е достапна само на територијата на Град Скопје!

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Услуга “Дедо Мраз””

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Назад кон врвот