Log in

# Внесете барем 1 карактер за да пребарувате # Стисни ентер да пребараш или ESC да исклучиш

paketce.mk

HIPP новогодишно пакетче

360.00 ден

Здрави и органски новодогишни пакетчиња за најмалите, од HIPP.

8 на залиха

Количина
Brands:: HIPP
Брендови
Категорија
Сподели

Also looks great with...

Опис

Содржина на прикажаниот сет:

Hippis јаболко, круша, банана (100 гр.);

Hipp јаболко и моркови (125 гр.);

Hipp нектар од слива (200 мл.);

Hipp зеленчук и компири со телешко месо (125 гр.);

Hipp нектарина со праска и круша (190 гр.);

Вкупна грамажа на прикажаниот сет: 740 гр.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “HIPP новогодишно пакетче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Назад кон врвот