Log in

# Внесете барем 1 карактер за да пребарувате # Стисни ентер да пребараш или ESC да исклучиш

paketce.mk

Mилка пакетче тип 4 (1772 гр)

1,399.00 ден

Новогодишно пакетче Milka од тип 4 “Лола”.

Количина
Brands:: Milka
Брендови
Категорија
Сподели

Also looks great with...

Опис

Содржина на прикажаниот сет:

Милка млечна чоколада (270 гр.);

Милка топен лешник (270 гр.);

Милка топен лешник (80 гр.);

Милка млечна чоколада (80 гр.);

Милка бело чоколадо (100 гр.);

Милка јагода (100 гр.);

Милка чоколадо со пуканки и карамел (90 гр.);

Тоблероне млечно (100 гр.);

Милка Милкинис (43 гр.);

Милка чоколаден десерт од портокал (147 гр.);

Милка лиластикс (112 гр.);

Милка меко колаче (150 гр.);

Барни чоко (60 гр.);

Орео бисквит зимско (176 гр.);

Лео (33 гр.);

Вкупна грамажа на прикажаниот сет: 1.812 гр.

ГОЛЕМА НАГРАДНА ИГРА НА МИЛКА ЗА КУПЕНИТЕ ПАКЕТЧИЊА ОНЛАЈН НА ПАКЕТЧЕ.МК

Пронајдете го кодот во внатрешноста на Милка пакетчето, испратете го на број 149914 и добијте една од вредните награди.

1 х Sony Playstation 5 + игри

1 x XBox S + FIFA 22 игра

1 х електричен тротинет

10 х Samsung Galaxy A7 таблети

20 x Милка слатки пакети

Право на учество имаат сите Милка новогодишни пакетчиња. Потребно е да се зачува пакувањето од пакетчето заедно со кодот. Излекувањето на наградите е на 17.01.2022 година.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mилка пакетче тип 4 (1772 гр)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Назад кон врвот