Log in

# Внесете барем 1 карактер за да пребарувате # Стисни ентер да пребараш или ESC да исклучиш

paketce.mk

Mилка пакетче тип 3 (1618 гр) Original price was: 1,159.00 ден.Current price is: 870.00 ден.

Mилка пакетче тип 4 (1894 гр)

Original price was: 1,439.00 ден.Current price is: 1,080.00 ден.

Новогодишно пакетче Milka од тип 4.

Содржина на прикажаниот сет:

Милка млечна чоколада (270 гр.);

Милка јагода (300 гр.);

Милка млечна чоколада (80 гр.);

Милка топен лешник (80 гр.);

Милка милкинис чоко бар (87,5 гр);

Милка чоко мус (100 гр);

Милка кршен лешник (80 гр);

Тоблероне млечно (100 гр.);

Милка чоколаден  десерт малина (147 гр);

Милка чоко мини старс (150 гр);

Милка чоко крем колаче (260 гр);

Барни чоко (30 гр.);

Орео бисквит (176 гр.);

Милка Лео (33,5 гр.);

Вкупна грамажа на прикажаниот сет: 1.894 грама

 

ГОЛЕМА НАГРАДНА ИГРА НА МИЛКА ЗА КУПЕНИТЕ ПАКЕТЧИЊА ОНЛАЈН НА ПАКЕТЧЕ.МК

Пронајдете го кодот во внатрешноста на Милка пакетчето, испратете го на број 149941 и станете потенцијален добитник на вредни награди.

1 х 100.000 денари

2 x iPhone 14 Pro 128GB

3 x Sony Playstation 5 Blu-Ray Edition

5 x Lenovo таблет

10 х 5.000 денари ваучер Sport vision

50 х 3.000 денари ваучер КРШ

100 x Милка слатки пакети

Право на учество имаат сите Милка новогодишни пакетчиња. Потребно е да се зачува пакувањето од пакетчето заедно со кодот. Излекувањето на наградите е на 16.01.2024 година во 12 часот. Добитниците ќе бидат објавени на www.nelt.com/mk во рок од три дена по извлекувањето.

4 на залиха

Количина
Brands:: Milka
Брендови
Категорија
Сподели

Also looks great with...

Опис

Содржина на прикажаниот сет:

Милка млечна чоколада (270 гр.);

Милка јагода (300 гр.);

Милка млечна чоколада (80 гр.);

Милка топен лешник (80 гр.);

Милка милкинис чоко бар (87,5 гр);

Милка чоко мус (100 гр);

Милка кршен лешник (80 гр);

Тоблероне млечно (100 гр.);

Милка чоколаден  десерт малина (147 гр);

Милка чоко мини старс (150 гр);

Милка чоко крем колаче (260 гр);

Барни чоко (30 гр.);

Орео бисквит (176 гр.);

Милка Лео (33,5 гр.);

Вкупна грамажа на прикажаниот сет: 1.894 грама

ГОЛЕМА НАГРАДНА ИГРА НА МИЛКА ЗА КУПЕНИТЕ ПАКЕТЧИЊА ОНЛАЈН НА ПАКЕТЧЕ.МК

Пронајдете го кодот во внатрешноста на Милка пакетчето, испратете го на број 149941 и станете потенцијален добитник на вредни награди.

1 х 100.000 денари

2 x iPhone 14 Pro 128GB

3 x Sony Playstation 5 Blu-Ray Edition

5 x Lenovo таблет

10 х 5.000 денари ваучер Sport vision

50 х 3.000 денари ваучер КРШ

100 x Милка слатки пакети

Право на учество имаат сите Милка новогодишни пакетчиња. Потребно е да се зачува пакувањето од пакетчето заедно со кодот. Излекувањето на наградите е на 16.01.2024 година во 12 часот. Добитниците ќе бидат објавени на www.nelt.com/mk во рок од три дена по извлекувањето.

Дополнителни информации

Тежина 1894 кг
Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mилка пакетче тип 4 (1894 гр)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Назад кон врвот