Log in

# Внесете барем 1 карактер за да пребарувате # Стисни ентер да пребараш или ESC да исклучиш

paketce.mk

Minnie / Mickey Kinder Surprise (box L)

1,999.00 ден

Кутија со изненадувања која содржи 20 Киндер јајца + 1 Киндер јајце макси + играчка по избор (Мини или Мики Маус).

Нема на залиха

Брендови
Категории ,
Сподели

Опис

Содржина на прикажаниот сет:

Картонска амбалажа со Мини/Мики Маус дизајн;

20 х киндер јајца (Kinder Surprise);

1 х киндер јајце макси (Kinder Surprise Maxi);

Мини/Мики Маус плишана играчка;

Испораката е бесплатна на територијата на Град Скопје.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Minnie / Mickey Kinder Surprise (box L)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Назад кон врвот