Log in

# Внесете барем 1 карактер за да пребарувате # Стисни ентер да пребараш или ESC да исклучиш

paketce.mk

Minnie / Mickey Kinder Surprise (box M)

1,999.00 ден

Кутија со изненадувања која содржи 20 Киндер јајца + играчка по избор (Мини или Мики Маус).

Количина
Брендови
Категорија
Сподели

Опис

Содржина на прикажаниот сет:

Картонска амбалажа со Мини/Мики Маус дизајн;

15 х киндер јајца (Kinder Surprise);

Мини/Мики Маус плишана играчка.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Minnie / Mickey Kinder Surprise (box M)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Назад кон врвот