Log in

# Внесете барем 1 карактер за да пребарувате # Стисни ентер да пребараш или ESC да исклучиш

paketce.mk

Monozero petite “Bento serving plate”

1,700.00 ден

МК: Правоаголна чинија за сервирање (Бенто), изработена од едно парче европски орев.

EN: Bento rectangular serving plate made of one piece unglued european walnut.

Количина
Brands:: Monozero
Брендови
Категории ,
Сподели

Опис

Димензии: 30 x 15 x 2 cm.

Код:BE 015302

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Monozero petite “Bento serving plate””

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Назад кон врвот