Log in

# Внесете барем 1 карактер за да пребарувате # Стисни ентер да пребараш или ESC да исклучиш

paketce.mk

Monozero petite “Chef’s cutting block large”

5,400.00 ден

МК: Голема даска за сецкање, изработена од едно парче европски орев.

EN: Chef’s cutting block made of one piece unglued european walnut with groove large.

Количина
Brands:: Monozero
Брендови
Категорија
Сподели

Опис

Димензии: 42 x 30 x 4 cm.

Код: BL 030424

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Monozero petite “Chef’s cutting block large””

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Назад кон врвот