Log in

# Внесете барем 1 карактер за да пребарувате # Стисни ентер да пребараш или ESC да исклучиш

paketce.mk

Monozero petite “Chef’s cutting block small”

3,100.00 ден

МК: Даска за сецкање, изработена од едно парче европски орев.

EN: Chef’s cutting block made of one piece unglued european walnut with groove small.

Количина
Brands:: Monozero
Брендови
Категорија
Сподели

Опис

Димензии: 35 x 25 x 4 cm.

Код: BL 025354

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Monozero petite “Chef’s cutting block small””

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Назад кон врвот