Log in

# Внесете барем 1 карактер за да пребарувате # Стисни ентер да пребараш или ESC да исклучиш

paketce.mk

Monozero petite “Cutting block small”

1,900.00 ден

МК: Даска за сецкање, изработена од едно парче европски орев.

EN: Cutting block made of one piece unglued european walnut with groove small.

Количина
Brands:: Monozero
Брендови
Категорија
Сподели

Опис

Димензии: 30 x 20 x 2 cm.

Код: BR 020302

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Monozero petite “Cutting block small””

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Назад кон врвот