Log in

# Внесете барем 1 карактер за да пребарувате # Стисни ентер да пребараш или ESC да исклучиш

paketce.mk

Monozero petite “Double deep nutshell”

2,200.00 ден

МК: Дупла сосерка направена од едно парче орев.

EN: Double deep nutshell made of one piece unglued european walnut.

Количина
Brands:: Monozero
Брендови
Категорија
Сподели

Опис

Димензии: 21 x 11 x 4,5 cm.

Код: NU 011214

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Monozero petite “Double deep nutshell””

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Назад кон врвот