Log in

# Внесете барем 1 карактер за да пребарувате # Стисни ентер да пребараш или ESC да исклучиш

paketce.mk

Monozero petite “Oval serving plate”

1,600.00 ден

МК: Овална чинија за сервирање, изработена од едно парче европски орев.

EN: Oval serving plate made of one piece unglued european walnut.

Количина
Brands:: Monozero
Брендови
Категории ,
Сподели

Опис

Димензии: 30 x 15 x 2 cm.

Код: OV 015302

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Monozero petite “Oval serving plate””

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Назад кон врвот